Boyasız Kaporta Göçük DüzeltmeBoyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme yani PDR araçların aldığı dış darbeler sonucunda kaporta aksamlarında meydana gelen kaporta göçüklerinin,araçların kendi boyalarına zarar vermeden düzeltilmesi işlemidir. Genellikle 5 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçükleri bu yöntem ile düzeltilmektedir. Kaportada meydana gelen göçükte saç uzamamış ve boya zarar görmemiş ise çok daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. 

İstanbul Göçük olarak aracınızın kaput, tampon, bagaj, tavan gibi yerlerinde meydana gelen dolu hasarlarını, taş darbelerini, kaza eziklerini boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi ile iz bırakmadan eski haline getiriyoruz. Özel boyasız kaporta göçük düzeltme aletleri ile aracınızın onarım işlemleri yapılmaktadır. İstanbul Göçük olarak boyasız dolu hasarı düzeltme, mini onarım, dolu hasarı, kaporta alanlarında uzman olduğumuz gibi İstanbul boyasız kaporta göçük düzeltme alanında da uzmanız. Yaptığımız işlem sonrasında aracınızın ikinci el satışında herhangi bir değer kaybı olmayacaktır. Boyasız göçük düzeltme işlemi boya ve dolgu gerektirmez ve eski tamir yöntemlerine göre çok daha uygun fiyata yapılmaktadır. Boyasız göçük düzeltme işlemi sonrasında tamir boyası renginin tutmama ihtimali söz konusu değildir.

Boyasız kaporta göçük düzeltme fiyatları

Sizler için hazırladığımız internet sitemizde boyasız kaporta göçük düzeltme nasıl yapılır gibi konuları da bulabilirsiniz. En ucuz İstanbul boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi İstanbul Göçük tarafından yapılmaktadır. Boyasız kaporta göçük düzeltme fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.